Wektory

jaz
opublikowano: 02-07-2008, 00:00

W GÓRĘ Agnieszka Liszka

16 listopada ub.r. przyznaliśmy rzeczniczce rządu wektor „na dobry początek, a przede wszystkim za wielka odwagę”, nie dodając, że na przejściu do budżetówki straciła finansowo. Dzisiejszym wektorem na pożegnanie doceniamy, że, dokonując życiowego wyboru, Liszka postawiła na sprawy ważniejsze od popularności. Szwedzka królowa Krystyna zostawiła dla nich tron, więc cóż tu żałować posady podsekretarza stanu.

W DÓŁJan Olszewski

Lament byłego przewodniczącego komisji weryfikacyjnej ds. WSI nad przewiezieniem jej akt z siedziby prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego — gdzie spoczywały prawem kaduka — z powrotem do siedziby Służby Kontrwywiadu Wojskowego był żałosny. Byłego premiera, który już dawno powinien odpoczywać na emeryturze, autentycznie nam szkoda — ale jako człowieka, nie zaś jako zgranego polityka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu