Wektory

DI
opublikowano: 09-06-2010, 00:00

W DÓŁ

Obowiązkiem przyszłego prezydenta (...) jest doprowadzić do tego, by służba zdrowia mogła w końcu (...) służyć pacjentom, niezależnie od ich kieszeni — oświadczył kandydat PiS na prezydenta w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Religi. Podkreślił, że zmarły w 2009 r. minister zdrowia pozostawił testament w postaci projektu reformy. W kontekście blokowania jakichkolwiek zmian przez śp. brata jest to "oczywista oczywistość".

W DÓŁ

Poseł Platformy Obywatelskiej znalazł sposób na przeprowadzenie debaty wyborczej zwolenników Bronisława Komorowskiego z szefem PiS. Zorganizuje w Lublinie wiec. Odbędzie się w tym samym miejscu i czasie co spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami. Ma nadzieję, że dojdzie do merytorycznej debaty. Pewnie o stanie zdrowia psychicznego prezesa PiS, którego po raz kolejny wysłał do lekarza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane