Wielkopolska: praktycy podzielą się wiedzą

SACH
opublikowano: 17-05-2012, 00:00

Jak działają firmy innowacyjne i jak wykorzystują nowoczesne technologie? Tego dowiesz się od praktyków.

W Wielkopolsce ruszył cykl spotkań „Move Up”, na których będą przedstawiane przykłady innowacyjnych i udanych koncepcji biznesowych z regionu. Prezentowane przedsięwzięcia dotyczą małych i średnich firm, a omawiają je ich twórcy.

Projekt jest skierowany do właścicieli oraz kadry kierowniczej MSP, a organizuje go Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych (WZPP).

Spotkania w cyklu „Move Up” dają okazję do bezpośredniego kontaktu z twórcami innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych z regionu, ale też mogą być dla uczestników źródłem inspiracji do nowych działań w ramach prowadzonych firm.

Zarówno początkujący, jak i zaawansowani przedsiębiorcy poznają wskazówki i opinie twórców biznesów, które odniosły sukces, ale też dowiedzą się, jak ustrzec się błędów.

Do tej pory odbyły się trzy spotkania. Podczas nich o biznesie opowiadali twórcy takich firm, jak Q-Workshop (producent oryginalnych kostek do gier znanych na całym świecie),

Centuria (rozwiązania dotyczące projektowania, wdrażania i zarządzania infrastrukturą informatyczną) i Euro-Tax (firma pomaga odzyskać podatek z zagranicy). Najbliższe spotkanie odbędzie się 31 maja w Poznaniu. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: http://www.wzpp.org. pl/strona/move-up.

Jak się zarejestrować

Zainteresowane osoby mogą zarejestrować się na spotkania, przesyłając e-mail na adres: info@wzpp.org.pl lub dzwoniąc pod numer 505-477-743.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu