Wincanton znakuje flotę

Marcin Bołtryk
opublikowano: 27-05-2004, 00:00

Wincanton Trans European Polska rozpoczął proces wprowadzenia nowego oznakowania floty transportowej. Zmiany wynikają z konieczności ujednolicenia wyglądu pojazdów po połączeniu, na początku 2003 roku, Wincanton i P&O Trans European.

Logo Wincanton Trans European w nowym oznakowaniu pojawi się na bokach oraz tylnej części izoterm, naczep typu plandeka oraz kontenerów. Dominują kolory korporacyjne (biały i niebieski).

— W procesie wprowadzania nowego oznakowania uczestniczą dyrektorzy zarządzający flotą transportową w całej Europie. Nadzór nad nim sprawuje główny ośrodek w Niemczech. Program nowego oznakowania jest prowadzony w taki sposób, aby jego koszty były jak najniższe. Wierzymy, że nowe przedsięwzięcie umocni pozycję firmy w Polsce — mówi Joanna Więckowska, specjalista ds. marketingu i PR w Wincanton Trans European Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Wincanton znakuje flotę