WM Dziedzice: oferta po raz trzeci

Dominika Malik
opublikowano: 21-08-2001, 00:00

WM Dziedzice: oferta po raz trzeci

Walcownia Metali Dziedzice z Czechowic-Dziedzic już po raz trzeci próbuje pozyskać nabywcę na nieruchomość, znajdującą się w Oświęcimiu, przy ul. Wyzwolenia. Na jej terenie mieścił się, do września 2000 r., zamiejscowy oddział spółki — Wydział Blach Oświęcim.

— Teraz cena nieruchomości, z czterema halami oraz budynkiem socjalnym i administracyjnym, została obniżona do około 1,5 mln zł. W pierwszej ofercie jej wartość szacowana była na 3 mln zł, natomiast w drugiej — na 2,7 mln zł — mówi Renata Gandor z WMD.

Obiekty, o łącznej powierzchni blisko 6,3 tys. mkw., stoją na gruncie ponad 2,1 ha. Mogą być one wykorzystane na działalność produkcyjną, handlową lub usługową.

Oferta zarządu spółki zakłada również, poza sprzedażą, dzierżawę nieruchomości lub wniesienie jej do wspólnego przedsięwzięcia gospodarczego, z udziałem zewnętrznych inwestorów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Malik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu