Wpisz dłużnika do rejestru

DI
opublikowano: 08-05-2013, 00:00

BIG InfoMonitor chce zachęcić przedsiębiorców do aktywniejszego odzyskiwania należności.

Szczególnie dotyczy to współpracy z dużymi partnerami. Dlatego rozpoczął specjalną kampanię pod hasłem „Akcja Mobilizacja”, która potrwa do końca maja.

— Wyniki prowadzonych analiz pokazują, że małe i średnie przedsiębiorstwa odczuwają gorsze traktowanie ze strony dużych i silniejszych podmiotów. Przejawia się to na przykład w przesuwaniu terminów płatności, co dla przedsiębiorstw z sektora MSP może powodować bardzo poważne problemy z płynnością finansową i prowadzeniem działalności. Natomiast nasi klienci uważają, że samo wezwanie do zapłaty sprawia, że nawet 35 proc. dłużników spłaca należności — mówi Mariusz Hildebrand, prezes BIG InfoMonitor.

W ramach akcji przedsiębiorcy będą mogli w ramach abonamentu wpisać nieograniczoną liczbę dłużników do Rejestru Dłużników BIG. Dodatkowo BIG InfoMonitor przygotuje dla nich ofertę dostosowaną do ich potrzeb.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane