Wsparcie na innowacje

DI, PAP
opublikowano: 29-10-2012, 00:00

Rusza „Dolnośląski Bon na Innowację”.

Wdrożenie innowacyjnych usług badawczych w małych i średnich przedsiębiorstwach na Dolnym Śląsku to główny cel programu „Dolnośląski Bon na Innowację”.

W ramach projektu przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dotacje o łącznej wartości 5,4 mln zł. Małe i średnie przedsiębiorstwa z Dolnego Śląska, które wezmą udział w programie, otrzymają 300 bonów o wartości 18 tys. zł każdy. Te pieniądze mają im pomóc w sfinansowaniu innowacyjnych usług badawczych bądź wdrożeniowych realizowanych przez jednostki naukowe.

— Dodatkowo oferowana jest bezpłatna pomoc w identyfikacji potrzeb wdrożeniowych [audyt technologiczny — red.] oraz w poszukiwaniu odpowiednich partnerów naukowych do współpracy — mówi Andrzej Charytoniuk z biura prasowego Politechniki Wrocławskiej.

Przedsiębiorcy zainteresowani projektem mogą składać wnioski w siedzibie Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu