Wspomnienie: Paul Germain

AZA
opublikowano: 16-10-2007, 00:00

Zginął tragicznie Paul Germain, menedżer odpowiedzialny za design, współtwórca wystroju i architektury nowych projektów w zespole do spraw rozwoju firmy

Zginął tragicznie Paul Germain, menedżer odpowiedzialny za design, współtwórca wystroju i architektury nowych projektów w zespole do spraw rozwoju firmy

Apsys Group. Pracował m.in. przy projektach: Łacina w Poznaniu, Wzgórze w Gdyni i Wyspa we Wrocławiu. Ten ostatni był jego największą życiową pasją.

Jako inżynier specjalizujący się w konstrukcjach portów lotniczych w rodzinnej Wielkiej Brytanii, Paul przybył do Polski z British Aerospace, by zarządzać pracami na budowie nowego terminalu lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Po zakończeniu realizacji portu lotniczego Paul pozostał w Polsce, obejmując w spółce Bovis posadę menedżera projektu dla sieci Multikino.

Po krótkim pobycie w Moskwie dołączył do Europtima Polska, skąd został przejęty przez Apsys, by nadzorować prace nad wystrojem zewnętrznym i wewnętrznym centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura w Łodzi.

Po krótkiej misji w ING, w warszawskich Złotych Tarasach Paul stał się stałym pracownikiem Apsys.

Zaraźliwy optymizm i poczucie humoru Paula, wraz z jego osobliwym polskim akcentem, czyniły go wspaniałym towarzyszem pracy i przyjacielem.

Miał 43 lata. Osierocił dwie córki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu