Wszystko o ekoinnowacjach dla MSP

SACH
opublikowano: 10-04-2012, 00:00

Eksperci odpowiedzą na każde pytanie przedsiębiorców, dotyczące innowacji środowiskowych.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii (WCTT) zaprasza firmy do udziału w seminarium organizowanym w ramach sieci Enterprise Europe Network. Szkolenie pod nazwą „Ekoinnowacje dla MSP. Warsztaty omawiające proces przygotowania wniosku w dziedzinie ekoinnowacji w Programie Ramowym na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP)” odbędzie się 18 kwietnia w siedzibie WCTT we Wrocławiu. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zorganizowanie spotkania to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie lokalnych firm tematyką rozwiązań środowiskowych i na dużą aktywność MSP w pozyskiwaniu unijnych funduszy na te inwestycje. Szkolenie jest skierowane do przedsiębiorców i ich pracowników zajmujących się szeroko pojętą tematyką środowiskową, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich firm z Dolnego Śląska. Uczestnicy zajęć poznają podstawowe założenia programu CIP Eco-Innovation, zasady przygotowania wniosku i jego oceny. Dowiedzą się także, jak poprawnie stworzyć budżet projektu. Szkolenie poprowadzą eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego specjalizujący się w dziedzinie Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Osoby zainteresowane udziałem powinny pobrać formularze rejestracyjne ze strony http://www.wctt.pl/news/ szkolenie-ekoinnowacje-dla- -msp/ i wypełnione przesłać faksem na nr: + 71 320-39-48 lub e-mailem na adres: m.jablonski@wctt.pl z dopiskiem w tytule „Ekoinnowacje”.

Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego można zgłaszać maksymalnie dwie osoby z jednej firmy.

16.04

Tego dnia o godzinie 12 mija termin rejestracji na seminarium.

Kontakt

Marcin Jabłoński Wrocławskie Centrum Transferu Technologii tel.: +71 320-43-39 e-mail: marcin.jablonski@pwr. wroc.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu