Wszystko o PPP dla MSP

SACH
opublikowano: 14-05-2014, 00:00

15 i 16 maja w Krakowie odbędą się spotkania w ramach nowego cyklu seminariów regionalnych poświęcone zagadnieniom partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

Organizatorzy, czyli Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Instytut PPP, zapraszają na nie pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Seminaria kierowane są do wszystkich osób, które w ramach firmy zajmują się zamówieniami publicznymi lub relacjami z sektorem publicznym i pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania. Szkolenie będzie cenne szczególnie dla osób zarządzających sprzedażą, tworzących strategię firmy i dla prawników. Uczestnicy poznają przebieg kolejnych etapów inwestycji w formule PPP. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zarejestrować się można, wypełniając formularz dostępny pod adresem http:// ppp.parp.gov.pl/registration/ new lub kontaktując się z Instytutem PPP, tel.: +22 435- 95-02, 535-006-591, ppp-efs@ ippp.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu