Czytasz dzięki

Wybrano najgorszego pracodawcę w USA

TR
opublikowano: 07-01-2013, 11:00

Portal 24/7 Wall Street, w oparciu o opinie wypowiadane na forum internetowym platformy glassdoor.com, zdecydował, że najgorszym pracodawcą w USA jest… Dish Network.

Dish Network jest jednym z największych dostawców telewizji kablowej w USA. Codziennie z jej usług korzysta blisko 14 mln Amerykanów. Zlokalizowana w Englewood w stanie Kolorado firma, nie cieszy się jednak uznaniem w oczach pracowników.

Zobacz więcej

Portal 24/7 Wall Street, w oparciu o opinie wypowiadane na forum internetowym platformy glassdoor.com, zdecydował, że najgorszą firmą w USA jest… Dish Network.

Dziennikarze portalu policzyli ilość niepochlebnych opinii wygłaszanych przez pracowników poszczególnych firm w serwisie glassdoor.com. Najbardziej oberwał Dish Network. Aż 346 byłych bądź obecnych pracowników podzieliło się niezbyt pochlebnymi opiniami o pracodawcy z Kolorado. Druga lokata przypadła Dillard, a podium niesławy uzupełniło RadioShack.

Osoby zatrudnione w wymienionych biznesach najczęściej narzekały na długie godziny pracy, brak płatności za nadgodziny i obowiązkowy, dodatkowy czas pracy.

Niektóre wpisy w serwisie sugerowały, że "postawienie stopy w kwaterze Dish Network stanowi zagrożenie dla duszy".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane