Wydarzenie

MIB
opublikowano: 05-07-2007, 00:00

Krzysztof Zdziarski pracuje w Pekaesie od września 2006 r. Powierzono mu zadanie restrukturyzacji i modernizacji firmy. W miniony poniedziałek zakończył się jeden z etapów jego pracy. Najważniejsze połączenie spółek w ramach grupy stało się faktem. Firma zmieniła dane biznesowe — ma nowy KRS, NIP, Regon i konta. Stawia sobie następne zadania: rozbudowę drobnicy międzynarodowej i krajowej, optymalizację sieci terminali, dbanie o większą efektywność i przygotowanie się do wprowadzenia nowego produktu. Przy zawartości oferty usług Pekaesu można być pewnym, że będzie to przesyłka ekspresowa.

Dziś firma ma 15 oddziałów krajowych — z nową, krakowską lokalizacją, 7 lokalizacji magazynowych, 5 przedstawicielstw handlowych w Europie, ponad 1700 pracowników, flotę blisko 1000 pojazdów własnych i kontraktowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu