Wynajmij biurko

MAS
opublikowano: 10-11-2009, 00:00

W Warszawie w Centrum Cybernetyki przy ul. Cybernetyki 2 powstało nowe miejsce dla coworkingu.

W Warszawie w Centrum Cybernetyki przy ul. Cybernetyki 2 powstało nowe miejsce dla coworkingu.

Coworking daje możliwość wynajęcie biurka, a nie całego biura. To propozycja dla osób wykonujących wolne zawody.

Centrum Cybernetyki zajmuje powierzchnię ponad 450 mkw. Wnętrze łączy funkcjonalność biura i wygodnego miejsca pracy z nowoczesnym wystrojem. Na pracownię dla freelancerów przygotowano 100-metrową powierzchnię: drewniane biurka, industrialne regały, wygodną strefę z kanapami, pufami i leżankami do wypoczynku. Dodatkowo na miejscu dostępna jest sala konferencyjna oraz kawiarnia, w której można prowadzić mniej formalne rozmowy. Centrum działa od poniedziałku do piątku od 9-17. Abonament zapewniający miesięczny nielimitowany dostęp dla jednej osoby wynosi 450 zł.

— Wolne zawody stają się coraz bardziej popularne. Coraz częściej kontakt z pracodawcą czy klientem można ograniczyć do rzadkich spotkań i kontaktów za pomocą poczty elektronicznej, skype’a, gadu-gadu — wyjaśnia genezę powstania oferty coworkingowej na Cybernetyki właścicielka miejsca Małgorzata Błaszkowska.

W Centrum Cybernetyki poza strefą dla osób chcących wynająć biurko znajduje się tzw. showroom nowej polskiej marki odzieżowej 2B i dwie pracownie — architektów i projektantki mody, Moniki Jakubiak. W weekendy organizatorzy planują kameralne imprezy i wydarzenia kulturalne: warsztaty twórcze, spotkania z twórcami i animatorami kultury, wystawy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy