Z ofertą dla MSP

WCH
opublikowano: 10-05-2006, 00:00

Telekomunikacja Polska przygotowała cykl szkoleń dla przedsiębiorców. To dobra okazja, aby poznać ofertę operatora.

Telekomunikacja Polska chce pomóc swoim biznesowym klientom najnowszych technologii. Program szkoleń „Transmisja. Dane w twoim zasięgu” ma przybliżyć menedżerom i pracownikom IT zagadnienie praktycznej transmisji danych w nowoczesnym zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa oraz pokazać korzyści z wdrażania najnowszych technologii i narzędzi teleinformatycznych. Zajęcia poprowadzą pracownicy polskich uczelni ekonomicznych. Będzie też okazja, aby spotkać się z konsultantem technicznym Telekomunikacji Polskiej.

— Aby działać w sposób konkurencyjny i efektywny kosztowo, firma powinna dysponować niezbędnymi narzędziami, jakimi są usługi transmisji danych. Stąd nasza inicjatywa, aby uświadomić przedsiębiorcom, że TP dostarcza rozwiązania, które wykorzystując najnowsze technologie, spełniają oczekiwania pełnego bezpieczeństwa przesyłanych danych — mówi Damian Biedulski, dyrektor marketingu w Dywizji Usługi dla Biznesu Telekomunikacji Polskiej.

Na szkoleniach operator zaprezentuje swoje produkty dla klientów biznesowych. Uczestnicy będą więc mogli zapoznać się z transmisją danych DSL tp, które to rozwiązanie kierowane jest do firm o rozproszonych lokalizacjach. Komunikacja między oddziałami odbywa się za pomocą sieci VPN. Telekomunikacja Polska zapewnia, że sieć została dostosowana do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Dla firm zatrudniających przedstawicieli handlowych lub pracowników często podróżujących operator przygotował ofertę Business Everywhere. Umożliwia ona dostęp do sieci korporacyjnej według jednego standardu niezależnie od miejsca i czasu, z wykorzystaniem różnych technologii dostępowych.

Szkolenia będą się odbywały w miastach całej Polski. Udział w nich jest bezpłatny. Więcej informacji i formularz aplikacyjny na stronie www.transmisja.tp.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WCH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Z ofertą dla MSP