Czytasz dzięki

Z partnerami po granty z Horyzontu

  • DI
opublikowano: 30-09-2019, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Łukasiewicz — Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS) zaprasza do udziału w bezpłatnych międzynarodowych spotkaniach brokerskich Horizon 2020 for the Circular Economy & Transforming Industry (#CETI_H2020), czyli dotyczących dziedzin gospodarki o obiegu zamkniętym i transformacji przemysłu.

To okazja, aby znaleźć i poznać partnerów badawczych do udziału w ostatnich konkursach w ramach Horyzontu 2020, czyli największego programu ramowego UE wspierającego badania i rozwój. Podczas spotkań innowacyjni przedsiębiorcy, a także przedstawiciele uniwersytetów, ośrodków badawczych i inne zainteresowane osoby będą miały możliwość zaprezentowania, omówienia i opracowywania propozycji przyszłych projektów na poziomie międzynarodowym, rozszerzania sieci współpracy o partnerów międzynarodowych oraz uzyskania wsparcia od przedstawicieli krajowych punktów kontaktowych Horyzontu 2020.

Wydarzenie jest skoncentrowane na tematach dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym oraz transformacji przemysłu z Wyzwania Społecznego 5 (Działania w dziedzinie klimatu, środowisko, efektywna gospodarka zasobami i surowce) i obszaru LEIT NMBP (nanotechnologie, zaawansowane materiały, zaawansowane systemy produkcji i przetwarzania, biotechnologia), jak również powiązanych tematów z obszarów SC2 (biogospopdarka), SC3 (energia) oraz SC6 (społeczeństwa). Spotkania odbędą się w siedzibie Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie. Udział w nich jest darmowy, ale też wymagana jest uprzednia rejestracja.

9.10 - tego dnia odbędą się międzynarodowe spotkania brokerskie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące spotkań można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: https://ceti-h2020.b2match.io/

KONTAKT: Marta Karnkowska, m.karnkowska@imbigs.pl, tel. +48 22 853 21 81

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane