Zadbaj o ochronę danych

Dominika Masajło
opublikowano: 06-06-2017, 22:00

Zaproszenie na warsztaty dotyczące bezpieczeństwa przetwarzanych danych

21.06 Tego dnia odbędą się warsztaty dotyczące bezpieczeństwa przetwarzanych danych.

Już za dwa tygodnie w Warszawie w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (KIG) odbędą się warsztaty zatytułowane „Bezpieczne przetwarzanie i składowanie danych z technologią IBM”. Spotkanie skierowane jest do firm, które chciałyby dowiedzieć się, jak odpowiednio zadbać i tym samym chronić swoje dane.

Organizatorami wydarzenia są firma Comparex i IBM, natomiast patronat nad wydarzeniem objęła KIG. W trakcie spotkania prelegenci omówią, jak w efektywny sposób wykorzystywać nowoczesne technologie do podniesienia konkurencyjności firmy, podpowiedzą, jak obniżyć koszty infrastruktury, a także wskażą technologie, z których warto korzystać, aby usprawnić procesy. Ponadto zaprezentowane zostaną bezpieczne i tane metody przetwarzania i składowania danych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak do uczestnictwa konieczna jest elektroniczna rejestracja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu