Zarząd Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu szuka firmy, która wykona izolacje fundamentów wraz z drenażem dla jednej ze szkół podstawowych.
Przy okazji będzie musiała wymienić cztery pary drzwi drewnianych i stalowych na aluminiowe ocieplone, szklone szkłem zespolonym oraz 12 okien drewnianych na wykonane z PCV.
Wykonanie tych prac wymaga także rozbiórki, a następnie odtworzenia schodów wejściowych i chodników wokół budynku. Prace mają być objęte czteroletnią rękojmią, a ich wykonanie ma się odbyć w wakacje.
O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jedną izolację fundamentów o wartości nie mniejszej niż 80 tys. zł. Wadium nie jest wymagane.
Wybrany wykonawca będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 8 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.
WAŻNA DATA
5.04
Tego dnia o godz. 10.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 11.
Kontakt:
Ewa Drozd, Ewelina Kosowska tel.: 33-842 25 05 wew. 21