Zanim podbijesz Rosję

SACH
opublikowano: 22-02-2012, 00:00

Jakie wsparcie mogą otrzymać polscy eksporterzy na rynku rosyjskim? Tego dowiedzą się od ekspertów.

Instytucje zajmujące się pomocą dla polskich firm i rozwojem przedsiębiorczości w Rosji organizują wyjątkową konferencję. Przedstawiciele polskich firm dowiedzą się na niej, jaką pomoc mogą otrzymać, rozpoczynając ekspansję na rynek rosyjski. Wydarzenie pod nazwą „Export Finance III Polska — Rosja” odbędzie się 19 marca w Centrum Nauki Kopernik. Udział jest bezpłatny.

Rynek rosyjski jest niezwykle chłonny, dając polskim eksporterom i ich produktom dobre perspektywy ekspansji. Współpraca handlowa i inwestycje w Rosji są jednak obarczone wyższym ryzykiem niż handel z krajami Unii Europejskiej. Stąd decyzja o organizacji takiego spotkania. Będzie ono miało charakter ekspercki. Jego celem jest przekazanie możliwie wyczerpujących informacji o specyfice kaliningradzkiego i rosyjskiego rynku. Przedsiębiorcy uczestniczący w konferencji poznają także warunki prawne związane z handlem na tych obszarach i możliwości prowadzenia działalności gospodarczej.Eksperci zaprezentują produkty i usługi, z których mogą skorzystać polskie firmy.

Liczba uczestników konferencji jest ograniczona — o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Na stronie internetowej można znaleźć listę uczestników konferencji i opisy poszukiwanych przez nich partnerów biznesowych. Wśród organizatorów spotkania są m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Przedstawicielstwo Handlowe Federacji Rosyjskiej w RP, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Kaliningradzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

WAŻNA DATA

10.03

Do tego dnia powinni zgłaszać się przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w konferencji.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rejestracja jest prowadzona poprzez formularz on-line na stronie http://www.bgk.pl/ export-finance-rosja

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane