Czytasz dzięki

ZUS odpowiadał na pytania o koronawirusie

opublikowano: 13-03-2020, 18:00

Rząd deklaruje, że udzieli pomocy firmom, które znajdą się w kłopotach z powodu epidemii koronawirusa. Na związane z tym nasze – i Państwa – pytania odpowiadał rzecznik ZUS Paweł Żebrowski.

Co mogą zrobić przedsiębiorcy, którzy z powodu epidemii koronawirusa będą mieli trudności z opłaceniem składek? Czy można zawiesić ich opłacanie lub starać się o umorzenie zaległości? Jakie dokumenty są potrzebne, by przedsiębiorcy lub ich pracownicy mogli dostać dodatkowy zasiłek na czas opieki nad dzieckiem? Kto ma uprawnienia do świadczeń związanych z poddaniem się kwarantannie?

Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy z rzecznikiem ZUS, który odpowiadał na państwa pytania. Była to pierwsza sesja w naszym cyklu "Gorąca linia". Wkrótce kolejne - zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej. 

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Czytasz ten ważny tekst za darmo, wesprzyj nas! Zostań subskrybentem już od 7,90 zł/msc. przez 3 miesiące

Dołącz