Ze spółek

Sebastian Gawłowski
03-12-2004, 00:00

ALMA MARKET. Spółka nabyła 50 Certyfikatów Depozytowych wyemitowanych przez BRE Bank z datą wykupu 16 czerwca 2005 za 4,82 mln zł. Ponadto spółka zawarła umowę z firmą PASTAN-POL na użytkowanie lokalu w centrum Promenada w Warszawie. Wartość umowy to 4,95 mln zł netto.

BORSODCHEM. Emitent kupił 54 866 akcji własnych. Obecnie posiada już 804 571 swoich akcji.

CENTROZAP. Rozprawa w sprawie ostatecznego terminu zatwierdzającego ugodę w postępowaniu mediacyjnym spółki z izbą skarbową odbędzie się 6 grudnia.

CINEMA CITY. Spółka złożyła do GPW wniosek o wprowadzenie do obrotu 50,724 mln akcji.

PEKABEX. NFI Piast sprzedał swój 6,64 proc. akcji spółki.

PEPEES. Bank Polskiej Spółdzielczości udzielił spółce kredytu na 2,5 mln zł na finansowanie zakupu i przechowywanie ziemniaków ze zbiorów w tym roku.

SANWIL. Sąd zarejestrował podwyższenie kapitału w ramach kapitału docelowego wysokości 3,75 mln zł. Obecnie kapitał zakładowy spółki wynosi 5,045 mln zł.

STALEXPORT. Marek Cywiński, dyrektor biura strategii, został odwołany z funkcji prokurenta. Powodem decyzji jest zmiana miejsca pracy.

WANDALEX. Skończył się okres oddelegowania przez radę nadzorczą Dariusza Bąkowskiego do pełnienia obowiązków prezesa spółki. Wyboru prezesa RN dokona 15 grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu