Ze spółek

KZ
14-07-2005, 00:00

ATM. Tadeusz Czichona, wiceprezes spółki nabył od 30 czerwca do 12 lipca 1,5 tys. akcji po średniej cenie 36,75 zł.

BYTOM. W trakcie zapisów w transzy dużych inwestorów (w dniach 11-12 lipca) został złożony jeden zapis na 150 tys. akcji serii D spółki. Zapisu dokonał ING Investment Fund (Polska). Cena emisyjna akcji wynosiła 12 zł. W transzy małych inwestorów oferowanych będzie 400 tys. akcji serii D. Zapisy będą przyjmowane od 26 do 29 lipca.

ELEKTROBUDOWA. Spółka podpisała umowę z Rafako na wykonanie kompletnej instalacji elektrycznej. Wartość umowy to około 18,7 mln zł plus VAT.

LZPS PROTEKTOR. Agencja Mienia Wojskowego poinformowała, że zgodnie z wyrokiem zespołu arbitrów Urzędu Zamówień Publicznych postępowanie przetargowe nr 20 zostało unieważnione. Wyrok zespołu skarżyła do Sądu Okręgowego w Warszawie Agencja Mienia Wojskowego. Do czasu rozstrzygnięcia przez sąd podpisanie umowy na dostawy butów jest niemożliwe. Jednocześnie zarząd informuje, że oferta konsorcjum, w którym uczestniczy Protektor, złożona w postępowaniu przetargowym, została wybrana przez Komisję Agencji Mienia Wojskowego jako najkorzystniejsza. Zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych sąd rozpatruje skargę niezwłocznie, nie później niż w trzy miesiące. Jego decyzja jest ostateczna.

POLICE. Zarząd GPW postanowił wprowadzić do obrotu giełdowego na rynku podstawowym 15 mln praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B. Pierwsze notowanie powyższych praw do akcji odbędzie się na sesji 14 lipca 2005 r.

NAFTOBUDOWA. Spółka podpisała dwie umowy z Siirtec Nigi na wykonanie konstrukcji stalowych, platform i pomostów dla projektu w Kazachstanie. Wartość obu kontraktów sięga 544,6 tys. EUR (2,25 mln zł).

SIMPLE. Spółka Cron posiada 337 786 akcji emitenta, co stanowi 16,89 proc. kapitału zakładowego i daje prawo do 12,24 proc. ogólnej liczby głosów na WZA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu