Złap 40 tys. zł na firmę

AJ
opublikowano: 29-10-2010, 15:21

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej? Masz niebywałą okazję, by zdobyć kasę na start!

Na Dolnym Śląsku ruszają nabory dla uczestników profesjonalnych szkoleń, którzy po ich zakończeniu dostaną dofinansowanie na założenie firmy. W grę wchodzi wsparcie do 40 tys. zł i comiesięczne dofinansowanie przez pół roku lub rok. Jest w czym wybierać — projekty realizuje pięć firm. W sumie pomogą blisko 100 osobom.

Jednym z organizatorów jest Centrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt, które realizuje projekt "Młody umysł — szansą na udany biznes". Weźmie w nim udział 45 osób w wieku od 15 do 24 lat, które na własne firmy dostaną po 35 tys. zł.

Centrum Informatyczno-Szkoleniowe natomiast zaprosi do projektu "Centrum promocji przedsiębiorczości II" 48 kobiet, które chcą rozpocząć działalność m.in. branżach hotelarskej, turystycznej, gastronomicznej czy usług komunikacyjnych. Pełną listę projektów można znaleźć na stronie eurokasa.pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AJ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Złap 40 tys. zł na firmę