Złap kontrakt: Flamandowie dadzą jeść

MAG
25-09-2012, 00:00

Flamandowie szukają importerów i dystrybutorów

Flamandzcy producenci artykułów spożywczych szukają w Polsce importerów i dystrybutorów, są też otwarci na współpracę z sieciami sklepów i sektorem gastronomicznym. Promuje ich Flanders Investment & Trade, sekcja Ekonomiczna i Handlowa Flandrii przy Ambasadzie Belgii.

— Od 8 do 11 października zapraszamy na stoisko podczas targów Polagra Food w Poznaniu, a 10 października odbędzie się Food Business Mixer w World Trade Center Poznań — mówi Barbara Libera z Flanders Investment & Trade.

7 i 8 listopada do Warszawy i Poznania przyjedzie misja handlowa producentów, m.in. piwa górnej fermentacji, świeżych owoców i warzyw, mrożonych dań gotowych i przekąsek, czekoladek i pralinek, tradycyjnych pierników z dodatkami i karmelowych ciastek typu speculoos, produktów mięsnych gotowych dla gastronomii oraz produktów ekologicznych i organicznych.

— Firmy zainteresowane spotkaniem z flamandzkimi producentami, wizytą na targach i udziałem w spotkaniach powinny skontaktować się z biurem Flanders Investment & Trade z Poznania — mówi Barbara Libera.

10.10

tego dnia w Poznaniu odbędzie się Food Business Mixer z udziałem flamandzkich spożywców.

Kontakt: poznan@fitagency.com, tel.: +48 61 865 38 13

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Flamandowie dadzą jeść