Złap kontrakt: Rekultywuj wysypisko śmieci

KA
opublikowano: 19-10-2012, 00:00

Wąsosz szuka rekultywatora

Urząd Miejski w Wąsoszu w powiecie górowskim szuka firmy, która zajmie się rekultywacją składowiska odpadów we Wrzący Śląskiej. Rekultywacja techniczna ma się zakończyć do końca roku, a zabiegi agrotechniczne wraz z wysiewem traw — do 31 marca 2013 r. Prace mają być objęte trzyletnią gwarancją.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy posiadające aktualną decyzję zatwierdzającą program gospodarki odpadami. W ostatnich pięciu latach musiały też wykonać przynajmniej jedną podobną usługę o wartości nie mniejszej niż 2 mln zł oraz jedną usługę związana z odzyskiem odpadów na kwotę nie mniejszą niż 1 mln zł.

Wśród posiadanego sprzętu muszą zaś mieć przynajmniej jeden kompaktor składowiskowy o sile nacisku 300Mg i dwie ładowarki kołowe. Niezbędne jest też posiadanie polisy odpowiedzialności cywilnej na 1 mln zł. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

5.11

Tego dnia o godz. 10.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Grzegorz Kordiak (w godz.: 9-14) tel.: 65-543 78 50 fax: 65-543 77 08

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu