Złap kontrakt: Sadź kwiatki przez dwa i pół roku

opublikowano: 12-03-2013, 00:00

Urząd Miejski w Siewierzu ogłasza przetarg

Urząd Miejski w Siewierzu, w powiecie będzińskim, szuka przedsiębiorstwa, które do końca października 2015 r. będzie pielęgnować kwietniki, zabezpieczać krzewy przed zimą, wymieniać piasek w piaskownicach oraz malować i naprawiać ławki.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia związane z utrzymaniem zieleni o wartości nie mniejszej niż 60 tys. zł.

Gmina nie stawia wykonawcom żadnych innych warunków. Nie oczekuje też wniesienia wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Poszczególne rodzaje prac objętych przetargiem będą zlecane sukcesywnie w miarę potrzeb. Zamawiający określi to każdorazowo w pisemnym zleceniu, podając zakres prac i termin ich wykonania. W kosztorysie ofertowym związanym z przetargiem podał tylko szacunkową częstotliwość wykonywania usług.

WAŻNA DATA

27.03

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Małgorzata Zdeb, kierownik referatu gospodarki komunalnej tel.: 32-64 99 458 e-mail: m.zdeb@siewierz.pl Marta Szymiec, inspektor ds. zamówień publicznych tel.: 32-64 99 471 e-mail: m.szymiec@siewierz.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Sadź kwiatki przez dwa i pół roku