Złap kontrakt: Zbuduj zieloną klasę

DI
opublikowano: 06-11-2012, 00:00

Do zrobienia m.in. ławki z bali drewnianych

Gmina Nowogard poszukuje firmy, która zbuduje wyposażenie Zielonej Klasy na terenie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Sarni Las w Nowogardzie. Zleceniobiorca powinien wykonać m.in. ławki z bali drewnianych, stoły drewniane, ławki murowane z kostki kamiennej. Potrzebne są też m.in. wiaty drewniane, ogrodzenia, paleniska kamienne i stojaki na rowery, trzeba również wyremontować latrynę.

Gmina wymaga od zleceniobiorcy doświadczenia, polegającego na zbudowaniu co najmniej jednego obiektu rekreacyjnego o wartości co najmniej 50 tys. zł. Trzeba mieć także ważne ubezpieczenie OC na co najmniej 50 tys. zł.

Kierownik budowy musi należeć do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Kryterium wyboru oferty będzie najniższa cena. Zamawiający nie wymaga wadium, potrzebne jest jednak zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne.

WAŻNA DATA

20.11

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert.

Kontakt:

Urząd Miejski w Nowogardzie 72-200 Nowogard plac Wolności 5, pok. 208. tel.: 91-392 62 00 faks: 91-392 62 06.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu