Złap kontrakt: Zmień szkoły w przedszkola

KA
01-12-2011, 00:00

Urząd Dzielnicy Ursynów miasta Warszawy ogłosił dwa przetargi na przebudowy części szkół na przedszkola. Dotyczą one Liceum Ogólnokształcącego nr CIX przy ul. Hirszfelda i Gimnazjum nr 94 przy ul. Na Uboczu.

W obu przypadkach zakres robót jest podobny i dotyczy rozbiórki i budowy nowych ścianek działowych, prac glazurniczych montażu okien przeciwpożarowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

W pierwszej szkole prace mają się zakończyć do końca marca 2012 r., w drugiej mogą trwać miesiąc dłużej. O pierwsze zlecenie mogą ubiegać się firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat wykonały budowę lub przebudowę o wartości minimum 200 tys. zł, o drugie — 600 tys. zł.

By ubiegać się o przebudowę ogólniaka trzeba wnieść 5 tys. zł wadium. W przypadku gimnazjum jest ono trzy razy większe.

W obu przetargach, zamawiający będzie wymagał od zwycięzcy zabezpieczenia należytego wykonania umowy wysokości 5 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

14.12

Tego dnia mija termin składania ofert w obu przetargach.

Kontakt:

Anna Sędzimierz tel.: 22-545 72 35 e-mail: ased@ursynow.waw.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Zmień szkoły w przedszkola