Złotą @ dostały UM Rybnik i Logotec

Kajetan Sroka
29-06-2001, 00:00

Złotą @ dostały UM Rybnik i Logotec

Urząd Miejski w Rybniku oraz spółka Logotec Engineering z Mysłowic zostali laureatami konkursu Złota @ w kategorii innowacyjnych rozwiązań z dziedziny technologii komunikacji i informacji wdrożonych w urzędach administracji lokalnej. Nagrodzony został wdrożony w UM system DDM 9000, który ma za zadanie rozporządzanie dokumentami oraz sterowanie przepływem informacji i zadań. Firma Logotec została nagrodzona za opracowanie tego systemu. Konkurs organizowany jest m.in. przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie z Tarnowa.

— Przygotowania do wdrożenia oraz dwustopniowy przetarg zrealizowane zostały w 1999 r. System wdrożony został w 2000 r. Obecnie pracuje na nim 70 proc. urzędników, zaś do końca 2001 r. systemem zostaną objęte wszystkie wydziały urzędu — wyjaśnia Krzysztof Jaroch z UM w Rybniku.

Nagrodzony statuetką system jest przygotowany do wejścia w życie norm jakości ISO 9000:2000, które obecnie są wdrażane w rybnickim UM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kajetan Sroka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Złotą @ dostały UM Rybnik i Logotec