ZŁOTA KARTA KREDYTOWA ING

PZ
opublikowano: 30-03-2007, 00:00

Żeby stać się posiadaczem prestiżowej, złotej karty kredytowej ING Banku Śląskiego, trzeba mieć stałe miesięczne dochody wysokości co najmniej 5 tys. zł netto. Dostępny limit kredytowy na karcie wynosi od 7,5 tys. do 50 tys. zł.

Za używanie karty płaci się 150 zł rocznie. To jedna z najniższych opłat na rynku. Na przykład w Citibanku złota karta kosztuje 290 zł, a w BPH — 250 zł. Od oferty ING tańsze są tylko złote karty mBanku (125 zł) oraz Eurobanku (50 zł). Jednak złota karta to nie tylko kolor plastiku, ale przede wszystkim pakiet usług dodatkowych. ING dołącza do karty dwa zestawy ubezpieczeń: Pakiet Bezpieczny (zapewnia ochronę na wypadek utraty karty lub kradzieży gotówki podjętej kartą) oraz Pakiet Podróżny (zawiera ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia podczas podróży zagranicznych). Niestety, sumy ubezpieczenia są dość niskie, np. przy leczeniu za granicą to tylko 15 tys. EUR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu