Zmiany kadrowe

IT
opublikowano: 22-04-2008, 00:00

Tom Listowski

Został dyrektorem departamentu powierzchni magazynowych i przemysłowych w firmie CB Richard Ellis. Jest absolwentem University of Technology w Sydney, a obecnie kończy studia w Royal Institute of Chartered Surveyors. Ma ponadpięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pracował jako konsultant i analityk w firmie Connell Wagner and Property Surveyors Ltd. w Sydney oraz Fulcrum Corporate Ltd. w Londynie Karierę w CB Richard Ellis zaczął w 2006 r. jako analityk w dziale badań rynku. Czas wolny spędza, grając w krykieta, piłkę nożną, rugby lub tenisa, lubi podróżować.

Jakub Mirosławski

Dołączył do zespołu CB Richard Ellis jako doradca ds. nieruchomości w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych. Ukończył Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz gospodarkę przestrzenną w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych. Poprzednio zajmował się doradztwem inwestycyjnym w PAIIZ. W CB Richard Ellis będzie odpowiadał za tworzenie strategii marketingu, wynajmu i sprzedaży projektów magazynowych oraz przemysłowych. Mówi po angielsku i francusku. W wolnych chwilach gra w piłkę ręczną i jeździ na snowboardzie.

Chris Gotowski

Został asystentem w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych. Jest absolwentem wydziału socjologii, politologii i stosunków międzynarodowych University of Ottawa w Kanadzie. Ma też dyplom International Baccalaureate Organization. Wcześniej był analitykiem rynku i dziennikarzem. Lubi podróże oraz grę w piłkę nożną i tenisa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu