Zmiany kadrowe

KA
11-02-2009, 00:00

Objął funkcję dyrektora działu narzędzi deweloperskich w polskim oddziale Microsoftu. Zastąpił Ronalda Binkofskiego, który po awansie na stanowisko dyrektora działu business marketing organization łączył obie funkcje. Dariusz Piotrowski ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT. Do Microsoftu trafił po zakończeniu pracy na stanowisku dyrektora technicznego odpowiedzialnego za region Europy Centralnej w firmie Cisco Systems. Karierę w branży zaczął w NASK, gdzie odpowiadał za projektowanie i wdrażanie ogólnokrajowych sieci teleinformatycznych. Jest absolwentem elektroniki na Politechnice Warszawskiej. Ma też tytuł MBA Uniwersytetu Ilinois i Warszawskiego.

Zastąpił Sławomira Hulakę na stanowisku dyrektora ds. konsultingu w spółce 7milowy. Dotychczas był tam kierownikiem biura projektów. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał m.in. za koordynację prac działu konsultingu i centrum kompetencyjnego predefiniowanej wersji systemu SAP, o nazwie Sprint oraz za kontrolę realizacji projektów dla klientów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu