Zmiany kadrowe w CBRE

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 05-03-2013, 00:00

Kadry

BARBARA HUSS-KANIEWSKA

Szefowa spółki CBRE Corporate Outsourcing (Shared Service Centre na region Europy, Środkowego Wschodu i Afryki), z siedzibą w Warszawie, awansowała na stanowisko starszego dyrektora. Ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, finansów i audytu. Zarządza zespołem 200 ekspertów obsługujących klientów korporacyjnych w zakresie zarządzania nieruchomościami, zarządzania finansami nieruchomości i administracji umów najmu.

SEAN DOYLE

Został dyrektorem w dziale rynków kapitałowych. W CBRE pracuje od 2010 r., jest odpowiedzialny za transakcje zakupu i sprzedaży biurowców, magazynów i centrów handlowych. Doyle ma ponad

10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych zdobyte w Wielkiej Brytanii, USA i krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

IRENEUSZ GAWĘDZIŃSKI

Został zastępcą dyrektora działu zarządzania projektami. Odpowiada za zarządzanie projektami budowlanymi i zdobywanie klientów. Gawędziński ma ponad 11-letnie doświadczenie w zarządzaniu kosztami i projektami.

MICHAŁ ŻULIŃSKI

Awansował na zastępcę dyrektora działu konsultantów budowlanych. Odpowiada za doradztwo techniczne, opinie techniczne oraz obsługę kluczowych klientów w sektorach biurowym i przemysłowym.

RADOSŁAW PAWLAK

Awansował na zastępcę dyrektora działu powierzchni biurowych. Jest odpowiedzialny za negocjacje i renegocjacje umów najmu. Pawlak ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji. Jest również absolwentem studiow podyplomowych z wyceny nieruchomości i obrotu nieruchomościami, ma licencję pośrednika nieruchomości.

RAFAŁ WDOWCZYK

Awansował na zastępcę dyrektora działu powierzchni biurowych. Ma ponad 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Odpowiada za zawieranie umów najmu i zdobywanie klientów. Jest absolwentem Uczelni Łazarskiego i podyplomowych studiów z nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej

BARTŁOMIEJ JANICKI

Został dyrektorem w dziale zarządzania portfelami nieruchomości Ma 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu portfelami nieruchomości sieciowych. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania.

GRZEGORZ WOŹNIAKOWSKI

Został zastępcą dyrektora działu wycen. Jest odpowiedzialny za wyceny nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych, jak również za monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych na potrzeby analiz opłacalności inwestycji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu