Czytasz dzięki

Zmiany kadrowe Wiosenna obfitość awansów w CB Richard Ellis

MCH
opublikowano: 20-04-2010, 00:00

Awansował na stanowisko starszego dyrektora działu wycen w CB Richard Ellis (CBRE). Pracuje w tej firmie od 2001 r. Specjalizuje się w wycenach nieruchomości magazynowych, biurowych, handlowych i mieszkaniowych. Zarządza dziewięcioosobowym zespołem rzeczoznawców.

Została dyrektorem działu badań rynku i doradztwa. W CBRE pracuje od czterech lat. Kieruje zespołem pięciu analityków, zaangażowanych w zbieranie i analizowanie danych związanych ze wszystkimi aspektami rynku nieruchomości w Polsce.

Objął stanowisko dyrektora działu obsługi klientów korporacyjnych. Doradza klientom, zarządza portfelem ich nieruchomości i dostosowuje strategię nieruchomościowej do biznesowej koncepcji klienta i maksymalizuje wartość nieruchomości. Zarządza 13 osobami. Pracuje w CBRE od 2006 r.

Awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w dziale obsługi klientów korporacyjnych. Do CBRE dołączyła w 2000 r. Ma ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Przeszła na stanowisko zastępcy dyrektora w dziale powierzchni biurowych. W zespole agentów biurowych w CBRE pracuje od 2002 r. Na rynku nieruchomości komercyjnych działa d ośmiu lat.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Polecane