Zmiany w IPO Votum

DI
opublikowano: 12-11-2010, 15:24

Votum – działająca na polskim rynku ubezpieczeniowym kancelaria odszkodowawcza realizująca obecnie pierwszą publiczną emisję akcji – opublikowała komunikat aktualizujący do prospektu emisyjnego w związku ze zmianami w harmonogramie oferty.

W ramach nowego harmonogramu, 22 listopada br. rozpocznie się proces budowy księgi popytu, który zostanie zakończony 24 listopada, w tym terminie zostanie także podana cena emisyjna i cena sprzedaży. Zapisy na akcje potrwają od 25 listopada do 3 grudnia.

Funkcję Oferującego podczas emisji pełni Dom Maklerski WDM S.A. Po emisji – jeszcze w IV kw. 2010 - Votum S.A. zadebiutuje na rynku głównym GPW.

- Zdecydowaliśmy się nieznacznie przesunąć terminy w harmonogramie oferty, głównie ze względu na dostępność instytucji, z którymi planowaliśmy się spotkać w ramach roadshow. Z uwagi na termin zatwierdzenia i publikacji prospektu, spotkania z tymi instytucjami wypadły m.in. w okresie, w którym przypadło Święto Niepodległości oraz okres publikacji przez spółki giełdowe wyników za III kwartał br. Dostaliśmy sygnały od zarządzających funduszami, że chcą się spotkać, jednak proszą, aby roadshow odbył się kilka dni później - dlatego też zdecydowaliśmy się na modyfikację harmonogramu oferty. Rozpoczęcie budowy księgi popytu nastąpi 22 listopada, natomiast same zapisy rozpoczną się 25 listopada i potrwają do 3 grudnia – mówi Dariusz Czyż, prezes zarządu Votum.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy