Zmierz, czy się angażują

DCZ
opublikowano: 07-11-2008, 00:00

Już po raz czwarty firma Hewitt Associates bada firmy, wyłaniając spośród nich grupę Najlepszych Pracodawców.

Już po raz czwarty firma Hewitt Associates bada firmy, wyłaniając spośród nich grupę Najlepszych Pracodawców.

Sytuacja na rynku szybko się zmienia. Co więc może sprawić, że pracownik podejmie dodatkowy wysiłek, żeby firma osiągnęła sukces?

W czasach niepewności szczególnego znaczenia nabiera zaangażowanie pracowników. Bardzo często od ich motywacji i gotowości do podjęcia wyzwań w mniej sprzyjającym otoczeniu biznesowym zależy to, w jaki sposób firma sprosta zmianom. Badania Hewitt pokazują, że większą szansę na utrzymanie wysokiego zaangażowania w okresie zmian mają te przedsiębiorstwa, które konsekwentnie gwarantują bardzo dobrą komunikację, wysoki poziom przywództwa, klarowność i dobre funkcjonowanie procesów.

Badanie pozwala zmierzyć satysfakcję, określić poziom zaangażowania pracowników i kadry zarządzającej, ocenić programy i praktyki HR, przedstawić opinie kierownictwa oraz spójność poszczególnych procesów i strategii w firmie. Badanie Najlepsi Pracodawcy diagnozuje "kryzysoodporność" przedsiębiorstwa, mierzy poziom zaangażowania pracowników i to, jak oceniają kluczowe podczas zmian obszary organizacji. W badaniu mogą wziąć udział firmy, które działają na polskim rynku od przynajmniej dwóch lat i zatrudniają minimum 50 pełnoetatowych pracowników.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej www.najlepsipracodawcy.pl. O szczegóły można pytać telefonicznie (022 696 52 22) lub e-mailem: najlepsipracodawcy@hewitt.com.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu