Znamy najgorszych szefów (WYNIKI)

DI
opublikowano: 19-05-2016, 12:00

Minęły już dwa tygodnie od debiutu polskiej gry „Office Suicide Saga”. Strasznych szefów przybywa.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

 

Na czym polegał konkurs?

Despair Games, producent gry „Office Suicide Saga”, wspólnie z „Pulsem Biznesu” zapraszają do udziału w konkursie o tytuł „najgorszego szefa tygodnia”. Konkurs rozpoczyna się 19 maja i potrwa do 22 maja. Nagrodą dla 20 osób, które uzyskają w grze najwięcej punktów w kategorii najgorszego szefa (w okresie trwania konkursu), będzie miesięczna e-prenumerata „Pulsu Biznesu”.

Producent gry będzie przesyłał redakcji aktualizowaną codziennie listę osób z największą liczbą punktów.  

O co chodzi w grze?  

Praca w wielkiej korporacji bywa prawdziwym koszmarem. No, chyba że to Ty jesteś szefem. Teraz ta szansa stoi przed Tobą! — czytamy w opisie gry.  

Gracz wciela się w rolę szefa firmy i zdobywa punkty za skuteczne „wykańczanie” pracowników. Producent chce skusić do grania pracowników wielkich korporacji, a przy okazji pobudzić współczesnych szefów i podwładnych do refleksji.   

— Gra pokazuje karykaturę pracy w korporacjach. Dzięki czarnemu humorowi chcemy zmotywować ludzi do zastanowienia się nad sensem takiej pracy. Naszym zdaniem, to skuteczniejszy sposób niż standardowa kampania społeczna — tłumaczy Łukasz Szymański, prezes Despair Games. 

Więcej o grze „Office Suicide Saga” przeczytasz w tekście, który ukazał się po premierze w „Pulsie Biznesu”. 

Wszystkich szefów mobilizujemy do refleksji. Złym szefem można być tylko w grze…

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu