Zostań ekspertem od innowacji

SACH
opublikowano: 05-06-2012, 00:00

Podczas bezpłatnych szkoleń i warsztatów mikro- i małe firmy z Małopolski dowiedzą się wszystkiego o wdrażaniu innowacji.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (MARR) rozpoczęła rekrutację chętnych do projektu „Ekspert ds. innowacji”. Przedsięwzięcie składa się z cyklu bezpłatnych szkoleń i warsztatów, a mogą wziąć w nim udział właściciele i pracownicy mikro- i małych przedsiębiorstw, które mają siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego. Tematyka kursów jest bardzo szeroka i obejmuje zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych,organizacyjnych, procesowych i marketingowych. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak wprowadzić na rynek nowy produkt i poznają metody organizacji przedsiębiorstw, w tym elastyczne formy zatrudnienia i zarządzania personelem. Eksperci będą mówili m.in. o nowych metodach marketingowych i nowatorskich technikach produkcji oraz dystrybucji. Przedsiębiorcy nauczą się, jak zarządzać stresem i konfliktem, a także rozwiną umiejętności przywódcze. Uzupełnieniem szkoleń będą warsztaty „Transfer wiedzy”, podczas których uczestnicy poznają m.in. dobre praktyki dotyczące innowacji. Zajęcia będą się odbywać na terenie Małopolski.

Poprowadzą je doświadczeni trenerzy i eksperci z poszczególnych dziedzin. Zaplanowanych jest siedem edycji kursów — pierwsza wystartuje na przełomie czerwca i lipca, a zakończy się we wrześniu.

11.06 Tego dnia upływa termin składania dokumentów do projektu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie: http://www.marr.pl/ekspertinnowacji.html

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu