Zrób biznes z Chinami

  • Marta Bellon
opublikowano: 21-02-2013, 00:00

Co roku w polsko-chińskich targach uczestniczy około dwustu firm z Państwa Środka. Kolejna edycja imprezy we wrześniu.

Producenci i eksporterzy z Chin po raz kolejny przyjadą do Warszawy na Targi China Expo Poland, by poszukiwać w Polsce partnerów handlowych. Firmy z różnych branż zaprezentują polskim przedsiębiorcom swoje najnowsze produkty. Trzecia edycja China Expo Poland odbędzie się w dniach 12-14 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56c, Warszawa).

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie: www. china-expo.pl/form/rejestracja-online. Dzięki temu można bezpłatnie zwiedzać targi i uczestniczyć w merytorycznych spotkaniach. W tym roku po raz pierwszy na targach pojawią się propozycje z zakresu elektroniki oraz części i akcesoria do motocykli. Będą też wystawcy, którzy pokażą części i akcesoria samochodowe, elementy oświetlenia czy wyposażenia gospodarstwa domowego.

— China Expo Poland to wyjątkowa impreza, która służy budowaniu relacji między polskimi i chińskimi przedsiębiorcami. Już od pierwszej edycji targów widać wyraźnie, że z obu stron jest duże zainteresowanie współpracą. Każda z odsłon China Expo Poland zgromadziła ponad 6 tys. zwiedzających, chętnych, by znaleźć partnerów w Państwie Środka. Do Warszawy z odległych Chin za każdym razem przyjechało około 200 firm gotowych nawiązać współpracę z tutejszym biznesem — mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

Targi adresowane są do importerów, eksporterów, inwestorów, producentów, hurtowników, właścicieli sklepów i innych osób, zainteresowanych współpracą z chińskimi firmami. Imprezie towarzyszyć będą liczne konferencje na temat dwustronnej współpracy. Organizatorzy zapewniają, że dostarczą kompleksowej wiedzy na temat prowadzenia biznesu z kontrahentami z Państwa Środka.

Będzie można zdobyć informacje m.in. na temat warunków inwestowania w obu krajach oraz poznać sposoby na pokonanie barier formalnych. W tym roku podczas rejestracji uczestnicy mogą zgłaszać własne zagadnienia związane ze współpracą z Chinami, które chcieliby omówić na targach. Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Polska i China Town Travel. Informacje na temat trzeciej edycji imprezy można znaleźć na stronie www. china-expo.pl.

Chińskie firmy w Polsce

Co?

Targi China Expo Poland.

Dla kogo?

Importerów, eksporterów, inwestorów, producentów, hurtowników, właścicieli sklepów i innych osób, zainteresowanych współpracą z chińskimi firmami.

Kiedy?

12-14 września.

Gdzie?

Centrum Targowo- -Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa. Obiekt ma łącznie 15,2 tys.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu