Zuckerberg na okładce “Vanity Fair”

Katarzyna ŁasicaKatarzyna Łasica
opublikowano: 2015-09-10 13:46

Mark Zuckerberg będzie mógł uzupełnić swój życiorys o kolejne doświadczenie – model na okładce “Vanity Fair”.

Prezes Facebooka pojawi się na niej w październikowym wydaniu magazynu, w którym będzie można przeczytać między innymi o jego decyzji noszenia wyłącznie szarych ubrań oraz kupnie Oculusa za 2 mld USD. Autorką okładkowego zdjęcia jest słynna fotografka gwiazd, Annie Lebowitz.

Graydon Carter, redaktor naczelny “VF”, uważa, że choć Zuckerbarg ma zaledwie 31 lat, to udowodnił, że jest “genialnym przedsiębiorcą” tworząc tak popularny serwis ze  swojego pokoju a akademiku.

Zazwyczaj gwiazdy pokazujące się na okładkach magazynu prezentują najnowsze trendy modowe, twórca Facebooka pozostał wierny swojemu stylowi i na zdjęciu zaprezentował się w swoim „uniformie” czyli szarym t-shircie i jeansach.

Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
Reuters/Forum