ZUS uczy, jak prowadzić e-akta

opublikowano: 10-02-2019, 22:00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) przypomina przedsiębiorcom, że przygotował dla nich bezpłatne szkolenia tradycyjne (stacjonarne) oraz elektroniczne dotyczące elektronizacji akt pracowniczych (e-akta).

Zakład zachęca na swojej stronie interntowej, aby pracodawcy sprawdzili najbliższe terminy i skorzystali z filmów instruktażowych. Szkolenia są organizowane w całej Polsce. Przedsiębiorcy zainteresowani takimi formami zdobycia informacji na temat elektronizacji akt pracowniczych mogą znaleźć informacje o miejscu i terminach spotkań w zakładce: http://www.zus.pl/o-zus/kalendarium. ZUS jednocześnie zachęca do zapoznania się ze szkoleniami elektronicznymi. Przygotował 10 krótkich filmików instruktażowych, w których krok po kroku pokazuje m.in. jak wypełniać nowe dokumenty w związku z e-aktami. Filmiki są dostępne na stronie zus.pl i kanale ZUS na YouTube.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

ZUS