150 greckich firm szuka kontrahentów z Polski

opublikowano: 13-02-2013, 00:00

Giełda kooperacyjna w Atenach ułatwi polskim przedsiębiorcom znalezienie partnerów biznesowych w wielu branżach.

Już za miesiąc w stolicy Grecji dojdzie do spotkań B2B, które pozwolą firmom z Polski na nawiązanie współpracy z tamtejszymi przedsiębiorcami. Giełda kooperacyjna odbędzie się 12 marca. Jest ona organizowana w ramach działania Komisji Europejskiej „Missions for Growth”. Do udziału w wyjeździe zaprasza ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Organizowane w Atenach spotkania B2B mają pomóc w poszerzaniu kontaktów biznesowych między przedsiębiorcami z Grecji i pozostałych krajów UE. Chodzi o takie sektory, jak budownictwo, energetyka, branża spożywcza, ICT, farmaceutyczny czy turystyka. Równolegle ze spotkaniami B2B planowane są rozmowy kooperacyjne między klastrami — Cluster to Cluster (C2C). Ich cel to zainicjowanie współpracy między klastrami z Grecji i pozostałych krajów UE. Chodzi głównie o takie branże, jak zielona energia, aplikacje mobilne, przemysły kreatywne, branża gier komputerowych, mikroelektronika i biotechnologia. W spotkaniach mogą brać udział także firmy zrzeszone w klastrach, które jednocześnie uczestniczą w giełdzie B2B.

Osoby zainteresowane udziałem w misji powinny zarejestrować profil swojej firmy na stronie www.b2match.eu/ AthensB2B. Tam mogą także przejrzeć profile ponad 150 greckich firm i zarezerwować spotkania z nimi. Tam też dostępne są szczegóły dotyczące transportu i zakwaterowania. Informacji na temat rejestracji udziela Argyro Karahaliou, e-mail: akarah@ekt.gr. Na dodatkowe pytania odpowie Hanne Maes, e-mail: Hanne. MAES@ext.ec.europa.eu.

18.02

Tego dnia termin rejestracji na giełdę kooperacyjną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu