1,7 mln zł na B+R

opublikowano: 27-10-2019, 22:00

Firmy z Warmii i Mazur, które prowadzą projekty badawczo-rozwojowe, będą mogły stanąć w szranki o granty.

Pochodzą one z poddziałania 1.2.1 „Działalność B+R przedsiębiorstw” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W puli jest ponad 1,7 mln zł. W konkursie mogą brać udział MŚP, duże przedsiębiorstwa oraz konsorcja firm. Przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć unijne wsparcie na stworzenie w swoich firmach działów B+R i laboratoriów. Dotacje sfinansują również wydatki związane z prowadzeniem badań przemysłowych lub prac rozwojowych w przedsiębiorstwach i inwestycjami w linie pilotażowe oraz sprzęt niezbędny do fazy demonstracji. Organizatorem naboru jest Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego w Olsztynie. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na maj 2020 r. Więcej informacji: www.rpo.warmia.mazury.pl.

25.11 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dofinansowanie z poddziałania 1.2.1 RPO WiM. Nabór zakończy się 6 grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy