20 mln zł na prace B+R

opublikowano: 02-07-2019, 22:00

Przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy prowadzą prace B+R, będą mogli liczyć na wsparcie doradcze instytucji otoczenia biznesu (IOB).

Koszty projektów prowadzonych m.in. przez parki technologiczne, akademickie inkubatory przedsiębiorczości oraz centra transferu technologii i innowacji pokryją granty z poddziałania 1.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego („Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych”). W puli jest 20 mln zł. Instytucje otoczenia biznesu będą wspierać małych i średnich graczy korzystających z usług ICT w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych. Ponadto pomogą przedsiębiorcom w zakupie wspomnianych prac w ośrodkach badawczych. Firmy będą mogły liczyć też na wsparcie IOB w tworzeniu zaplecza B+R. Chodzi m.in. o zakup środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych. Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (pl. Teatralny 2). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na styczeń 2020 r.

WAŻNA DATA

31.07 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z poddziałania 1.2.1 RPO WK-P. Nabór zakończy się 14 sierpnia.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.mojregion.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy