24 spółki polecane przez analityków

Kamil Zatoński
opublikowano: 18-01-2018, 10:44
aktualizacja: 18-01-2018, 10:51

Analitycy DM BOŚ umieścili 24 spółki w portfelu, polecanym na najbliższe tygodnie.

Zdaniem specjalistów, lepiej od rynku radzić sobie będą: 11bit Studios, Alior, Asbis, Assevo BS, Asseco SEE, BZ WBK, CD Projekt, Dino, Eurotel, Famur, GTC, Idea Bank, JSW, KGHM, Lena Lighting, LSI Software, Mercator, Mercor, Neuca, OEX, Play, PlayWay, Vindexus i Vistula.

Nowicjuszami na tej liście są Alior i BZ WBK. Pierwszy z uwagi na duży wzrost wolumenów w czwartym kwartale 2017 r. w połączeniu z podwyższeniem celów strategicznych i poprawą pozycji kapitałowej, drugi ze względu na dobre perspektywy w krótkim okresie i kreujące wartość przejęcie aktywów DB Polska.

Z listy faworytów usunięto natomiast Inter Cars i Lotos, a do grona tych, które mogą zachowywać się gorzej od rynku dodano Azoty i Orlen, a wycofano Polnord. Wśród spółek-potencjalnych maruderów są ponadto CI Games, Ciech, Comp, Erbud, Eurocash, ING BSK, PGE i Tauron.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 24 spółki polecane przez analityków