3 najlepsze reklamy Super Bowl (WIDEO)

ŁO
opublikowano: 07-02-2011, 16:49

Super Bowl to święto sportu? Bzdura! Króluje dobra reklama i dobre samochody.

Na palcach kilku rąk można chyba policzyć ilu Polaków emocjonowało się w nocy przyłożeniami wielkich facetów zza oceanu, czyli kolejnym Super Bowl. Znacznie większe podniecenie budzą z pewnością słynne reklamy wypuszczane przy okazji najważniejszego meczu Ameryki.

Tradycyjnie jednym z głównych reklamodawców był przemysł motoryzacyjny. Wybraliśmy tegoroczne trzy - naszym zdaniem najlepsze - reklamy z autami w rolach głównych. Nie jesteśmy jednak zbyt oryginalni, bo poniższe spoty rozgrzewają cały internet do czerwoności.

Eminem i Chrysler biorą widzów trochę na litość hasłem "imported from Detroit", Volkswagen przenosi nas z powrotem w lata młodości (szkoda, że Syrenki i Polonezy nie miały takich gadżetów), a Chevy przedstawia nam piękną nauczycielkę. Wszystkie spoty to reklamowy majstersztyk.

A, nie zapominajmy o wyniku meczu... Green Bay Packers pokonali Pittsburgh Steelers 31:25. Spotkanie było podobno interesujące.

Przejażdżka EminemaMały wojownikPodwójne życie nauczycielki

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane