Czytasz dzięki

37 mln zł na granty

opublikowano: 25-06-2020, 22:00

Przedsiębiorcy z regionu mogą ubiegać się o granty na nowatorskie projekty z działania 1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego („Badania przemysłowe, prace rozwojowe oraz ich wdrożenia”).

Do podziału jest 37 mln zł. W konkursie mogą startować nie tylko przedsiębiorcy, ale też ich partnerstwa i instytucje otoczenia biznesu. Dla mikro i małej firmy dotacja wyniesie do 70 proc. wartości kosztów kwalifikowanych projektu. W przypadku średnich i dużych będzie to odpowiednio 60 proc. i 50 proc.

Granty sfinansują m.in. zakup aparatury naukowo-badawczej lub innego sprzętu czy wyposażenia niezbędnego do realizowania nowatorskich projektów. Wsparcie powinno przyczynić się do powstawania lub rozwijania działów B+R w firmach. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień (więcej informacji: www.rarr.rzeszow.pl).

WAŻNA DATA:

Do 28.08 tego dnia można składać wnioski o dotacje z działania 1.2 RPO WP.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane