6 mln zł na wsparcie biznesu

MBE
27-08-2012, 00:00

DOTACJE

Rusza konkurs na tworzenie parków technologicznych, przemysłowych i inkubatorów przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach. Do podziału jest niemal 6 mln zł, a minimalna kwota wsparcia to 500 tys. zł. O dotacje mogą się ubiegać samorządy, ich związki i stowarzyszenia, jednostki naukowe, szkoły wyższe, organizacje pozarządowe oraz instytucje otoczenia biznesu. Wnioski można składać od dziś (27 sierpnia) do 5 października.

— Celem tego konkursu jest wzmocnienie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami a jednostkami badawczymi i wzrost liczby etatów badawczych w regionie — mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Pozyskane dotacje będą mogły być przeznaczone na budowę, rozbudowę i wyposażenie w aparaturę specjalistyczną infrastruktury parków technologicznych, przemysłowych i inkubatorów przedsiębiorczości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / 6 mln zł na wsparcie biznesu