ABC zamówień publicznych za Odrą

opublikowano: 13-05-2019, 22:00

Na początku czerwca w Monachium odbędzie się seminarium „Zamówienia publiczne na rynku niemieckim. Narzędzia wspierające ekspansję w Niemczech”.

Wykłady poprowadzą niemieccy adwokaci z kancelarii Bird&Bird, którzy specjalizują się w dziedzinie przetargów.

Wydarzenie jest przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą startować w postępowaniach publicznych na rynku niemieckim. Przedstawiciele Konsulatu Generalnego w Monachium zachęcają do udziału szczególnie przedstawicieli biznesu z branż budowlanej, IT, telekomunikacyjnej, transportowej i bezpieczeństwa. Współorganizatorem spotkania jest turecka organizacja European Business Association. Oprócz polskich firm w spotkaniu będą uczestniczyć tureccy przedstawiciele biznesu, którzy działają na rynku niemieckim. Podczas seminarium przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.

W programie przewidziano prelekcje: „Praktyczne aspekty uczestnictwa w niemieckich zamówieniach publicznych”, „Prawidłowe czytanie dokumentacji przetargowej”, „Kalkulacja ofert. Jakość i cena”, „Kwestie związane z niemieckim prawem pracy”, „Rejestracja patentu/marki w Niemczech. Ochrona tajemnic handlowych przedsiębiorstw i firm”. Oficjalnym językiem wydarzenia jest niemiecki.

WAŻNA DATA

13.06

Tego dnia odbędzie się seminarium nt. zamówień publicznych na rynku niemieckim.

WIĘCEJ INFORMACJI

Maciej Szmidt, Ministerstwo Spraw Zagranicznych

maciej.szmidt@msz. gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy