Agencja inwestycji zaprasza na PAIH Expo 2018

opublikowano: 04-06-2018, 22:00

Tego jeszcze nie było. 24-25 października Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje w Warszawie Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą.

Tego jeszcze nie było. 24-25 października Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje w Warszawie Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. Podczas części warsztatowej spodziewa się 5 tys. uczestników i partnerów biznesowych.

Na PAIH Expo 2018 będzie można zwiedzić 11 pawilonów geograficznych, porozmawiać z ekspertami z 55 zagranicznych biur handlowych (ZBH) i zapoznać się z 256 raportami sektorowymi o branżach o największym potencjale wzrostu. Polskim firmom za granicą ma pomóc budowana przez PAIH sieć ZBH, które zastępują Wydział Promocji Handlu i Inwestycji. Dziś działają 42 biura, w najbliższym czasie zostaną otwarte spółki w Seulu, Baku, Moskwie, Addis Abebie, Nowym Jorku, Houston, Wilnie i Kuwejcie.

4 tys. Tyle pytań przedsiębiorców obsłużyły zagraniczne biura handlowe od początku działalności, tylko w pierwszym kwartale tego roku — 1,8 tys.

45 Z tyloma zagranicznymi firmami zainteresowanymi inwestycjami w Polsce nawiązali kontakt pracownicy zagranicznych biur handlowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy