Agora wzlatuje niby Małysz

Dariusz Karolak
26-02-2001, 00:00

Agora wzlatuje niby Małysz

A ni spadki WIG20, ani obniżanie rekomendacji, ani straszenie sprzedażą akcji posiadanych przez Cox nie były w stanie zaszkodzić już Agorze. Walor okazał się bezpieczną przystanią na spanikowanym rynku. Realizacja zasięgu spadków z formacji prostokąta (65), oraz obronione wsparcie 62,5 z 12 II coraz bardziej przybliżają moment odbicia, które sądząc po utrzymującej się dużej aktywności może być bardzo dynamiczne i powinno doprowadzić w okolice 79 zł.

Szybki Stochasic jak zwykle najszybciej przypomniał by odbudować długą pozycję. Inne szybkie indykatory również zwyżkują będąc o krok od wygenerowania sygnałów kupna. Poprawia się średnioterminowy układ wykresu. MACD przeciął od dołu linię sygnału, a 2-miesięczna dodatnia dywergencja wskaźników ruchu kierunkowego znajduje się o krok od potwierdzenia. Proponowana linia obrony to 63 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Agora wzlatuje niby Małysz